Všechny soutěže  Pohárové súťaže

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.9
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW
18.9
2020
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.8
2020
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ

Júl 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Jún 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.6
2020
Cedron Cup 2020 - 16. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ

Marec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.3
2020
European Classic Cup 2020 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW

Február 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac IPF
pořadatel: FFHM | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

December 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.12
2019
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
8.12
2019
10. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Nezvěstice *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka
7.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | pozvánka
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

November 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV
23.11
2019
WRPF - WEPF International Winter Cup SVK Trnava
pořadatel: Filip Stanko (z poverenia Slovak Powerlifting & WRPF Slovakia & WEPF Slovakia) | pravidla: WRPF/WEPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16.11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
16.11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
15.11
2019
INTERNATIONAL NAiM SULEYMANOĞLU TOURNAMENT TUR Gaziantep
pořadatel: Turkey Weightlifting Federation | pravidla: IWF
2.11
2019
XIII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
2.11
2019
Alexander Cup BLR Grodno BWU
pořadatel: BWU | pravidla: IWF

Október 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.10
2019
49e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF
12.10
2019
7. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
12.10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 28

September 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
28.9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 60
21.9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF | soutěžících: 63
20.9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
8.9
2019
23. Dunajský pohár v silovém trojboji UKR Mukachevo EPF
pořadatel: UKR | pravidla: IPF | EQ+RAW
7.9
2019
54. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 53

August 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31.8
2019
3. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel