Živé přenosy

Marec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28.3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Apríl 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.4
2020
Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP 2020 GER Herzberg, Elster
pořadatel: WUAP Germany / Frank Kutzsch | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Máj 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.5
2020
1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Praha - Vysočany ČSST
pořadatel: Doplnejch powerlifting | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4.5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.5
2020
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30.5
2020
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Jún 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.6
2020
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11.6
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.6
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20.6
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
27.6
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Júl 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Pornainen EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6.7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
31.8
2020
20. a 38. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů USA Birmingham / Alabama IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.9
2020
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11.9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zlín ČSST
pořadatel: Iron Warriors | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20.9
2020
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Október 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.10
2020
Mistrovství Evropy v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RUS Ekaterinburg EPF
pořadatel: FPR | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel