Následující soutěže

September 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
21.9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Višňová - Víska ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: TJ Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV
28.9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW
28.9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
28.9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
28.9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28.9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV

Október 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
5.10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
6.10
2019
37. a 28. Mistrovství světa v silovém trojboji masters RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
12.10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
16.10
2019
Mistrovství Evropy v benčpresu juniorů, mužů, žen a masters FIN Tampere EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17.10
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let ROM Bukurešť EWF
pořadatel: FRH | pravidla: IWF
19.10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
19.10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
19.10
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL neuvedeno EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
20.10
2019
GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2019 SVK Nové Zámky GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24.10
2019
49e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF
26.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.10
2019
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ
26.10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
26.10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel