Ukončené soutěže

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW
19.9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
19.9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: ROT | pravidla: ČSV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: OST | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: BOS | pravidla: ČSV
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 42
19.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 17
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 41
12.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 59
12.9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Blansko ČSST
pořadatel: Iron Warriors / ASK Blansko | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
12.9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: MEZ | pravidla: ČSV
5.9
2020
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: SUM | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: ZDB | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
5.9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 68
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
1.9
2020
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.8
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 29
29.8
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 71
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: SBO | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
29.8
2020
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2020 CZE Doksy WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 83
28.8
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF | soutěžících: 48
22.8
2020
Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu CZE Holešov FČST
pořadatel: SKP Holešov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
8.8
2020
4. ročník 4 your PR - trh a dřep CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: HAN | pravidla: vlastní | soutěžících: 19
8.8
2020
Přátelské utkání TAK Hellas Brno - PSE Pécs CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: SBO | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
8.8
2020
3. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: CWG | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
8.8
2020
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Otvovice FČST
pořadatel: EVL´S FITNESS s.r.o. | pravidla: WRPF/WEPF | RAW
1.8
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SOK | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Nepřihlášený uživatel