Aktuální soutěže  EQUIPPED

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
14.3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
3.4
2020
Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP 2020 GER Herzberg, Elster
pořadatel: WUAP Germany / Frank Kutzsch | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24.4
2020
Medzinárodné majstrovstvá Česka a Slovenska v silovom trojboji a drepe SVK Liptovský Mikuláš *
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vys��láníPrůběžný výsledkový servis

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 40
8.2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: YlöR | pravidla: FPF | EQ
26.1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 15
25.1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
7.12
2019
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: MLC | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 91
30.11
2019
Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v mrtvém tahu CZE Podivín FČST
pořadatel: Gita Podivín | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
23.11
2019
WRPF - WEPF International Winter Cup SVK Trnava
pořadatel: Filip Stanko (z poverenia Slovak Powerlifting & WRPF Slovakia & WEPF Slovakia) | pravidla: WRPF/WEPF | EQ+RAW
18.11
2019
49. a 40. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen UAE Dubai IPF
pořadatel: UAE | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 224
26.10
2019
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 32
20.10
2019
GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2019 SVK Nové Zámky GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW
16.10
2019
Mistrovství Evropy v benčpresu juniorů, mužů, žen a masters FIN Tampere EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 269
7.10
2019
37. a 28. Mistrovství světa v silovém trojboji masters RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 141
28.9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 60
20.9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
8.9
2019
23. Dunajský pohár v silovém trojboji UKR Mukachevo EPF
pořadatel: UKR | pravidla: IPF | EQ+RAW
6.9
2019
13th Western European Open Championships ITA Milano - San Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 134
31.8
2019
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT International Cup 2019 CZE Vrchlabí *
pořadatel: Powerlifting Vrchlabí | pravidla: GPC | EQ+RAW
26.8
2019
19. a 37. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů CAN Regina IPF
pořadatel: CPU | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 137
10.8
2019
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2019 CZE Doksy WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
3.8
2019
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Malé Hoste SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 34
20.7
2019
Lounská mrtvola 2019 - 8. ročník pohárové soutěže v mrtvém tahu CZE Louny WUAP-CZ
pořadatel: Václav Mareš | pravidla: WUAP | EQ+RAW
13.7
2019
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU a MRTVÉM TAHU CZE Staré Křečany WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor / Obecní úřad Staré Křečany | pravidla: WUAP | EQ+RAW
3.7
2019
32. a 25. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters ROM Sibiu EPF
pořadatel: RO | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 153
22.6
2019
6. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 28

Nepřihlášený uživatel