Soutěže v roce 2019  EPF  Národné majstrovstvá

Národné majstrovstvá

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.1
2019
27. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 53
26.1
2019
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Honkajoki FPF
pořadatel: HSU | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 71
9.2
2019
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: MLC | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 84
16.2
2019
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 41
22.2
2019
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Sotkamo FPF
pořadatel: So-Vi | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 211
23.2
2019
27. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Kralupy nad Vltavou ČSST
pořadatel: TJ Kralupy | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 26
2.3
2019
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 47
2.3
2019
15. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 74
15.3
2019
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 116
16.3
2019
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 89
16.3
2019
27. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
30.3
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK Bardejov SAFKST
pořadatel: Hard Power Team Bardejov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
6.4
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 86
27.4
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 59
12.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 94
26.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16.11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Jindřichův Hradec ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7.12
2019
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: FPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel