Aktuální soutěže  Pohárové súťaže

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.11
2020
Speciální online ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE neuvedeno *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.12
2020
Arnold Classic Europe ESP Sevilla EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18.2
2021
2. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW
20.5
2021
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2021 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
5.7
2021
6. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit LTU Vilnius IPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW
20.8
2021
European Deadlift Cup ITA St. Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | RAW
18.9
2021
Arnold Classic Europe neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ+RAW
26.9
2021
24. Dunajský pohár v silovém trojboji neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ+RAW
23.3
2022
3. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.10
2020
Nordic Fitness Expo Powerlifting Challenge 2020 FIN Turku FPF
pořadatel: FPF | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 21
10.10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 33
3.10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
2.10
2020
XII. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF
27.9
2020
FITNEMA EVLS BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Třebíč XPC
pořadatel: EVL'S FITNESS s.r.o. | pravidla: XPC | RAW
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41
29.8
2020
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2020 CZE Doksy WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
8.8
2020
Přátelské utkání TAK Hellas Brno - PSE Pécs CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
8.8
2020
3. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
8.8
2020
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Otvovice FČST
pořadatel: EVL´S FITNESS s.r.o. | pravidla: WRPF/WEPF | RAW
20.6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 31
30.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom tlaku na lavičke SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
19.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom trojboji SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
14.3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 62
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: MWA | pravidla: IWF
27.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
22.2
2020
11. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
27.1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
28.12
2019
KOCOUR CUP 2019 - OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU CZE Varnsdorf WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP

Nepřihlášený uživatel