ČSV  Výsledky soutěží v roce 2021

Propagačné súťaže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 6
2021
70 let Start Plzeň CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 8

Pohárové súťaže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10. 3
2021
Kontrolní start reprezentace před ME CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
2. 4
2021
20. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
12. 6
2021
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2021 POL Siedlce EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
25. 6
2021
7. European Union Cup MLT Cospicua EWF
pořadatel: MWA | pravidla: IWF
28. 8
2021
56. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
18. 9
2021
2. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
2. 10
2021
4. ročník Memoriálu Karla Hofmana CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
30. 10
2021
27. ročník VC Holešova ve vzpírání a 25. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
20. 11
2021
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
11. 12
2021
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
11. 12
2021
32. ročník TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
17. 12
2021
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
18. 12
2021
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

Národné majstrovstvá

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 71
27. 6
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
10. 7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
24. 7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 54
1. 8
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
14. 8
2021
4. Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
11. 9
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
24. 10
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
6. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
13. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mladších žáků a Finále ligy mladších žáků CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
27. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků a Finále ligy starších žáků CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Majstrovstvá Európy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 4
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
24. 9
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF
15. 10
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Alkmaar EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Majstrovstvá sveta

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 5
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
20. 9
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
1. 11
2021
86. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen PER Lima IWF
pořadatel: PER | pravidla: IWF

Olympijské hry

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 7
2021
Olympijské hry JPN Tokio IWF
pořadatel: JPN | pravidla: IWF

Národná liga družstiev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 2
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
5. 6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
5. 6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
6. 6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
6. 6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
19. 6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
19. 6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
19. 6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
20. 6
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3. 7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
3. 7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
3. 7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
17. 7
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
17. 7
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
17. 7
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 13
18. 7
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
31. 7
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
31. 7
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
31. 7
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 17
21. 8
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 55
21. 8
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
28. 8
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
4. 9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
4. 9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
4. 9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
9. 10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
10. 10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
16. 10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
16. 10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
29. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
30. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
30. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
20. 11
2021
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
20. 11
2021
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
4. 12
2021
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
5. 12
2021
Vysokoškolská liga ve vzpírání družstev 2021/2022 - 1. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: ČSV

Extraliga družstiev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
25. 4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
26. 6
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
16. 10
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
17. 10
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29

Nepřihlášený uživatel