ČSV  Výsledky soutěží

December 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 12
2021
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV

November 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků a Finále ligy starších žáků CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
20. 11
2021
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
20. 11
2021
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
20. 11
2021
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
13. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mladších žáků a Finále ligy mladších žáků CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
6. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
1. 11
2021
86. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen PER Lima IWF
pořadatel: PER | pravidla: IWF

Október 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 10
2021
27. ročník VC Holešova ve vzpírání a 25. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
30. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
29. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
24. 10
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
17. 10
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
16. 10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
16. 10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
16. 10
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
15. 10
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Alkmaar EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
10. 10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
9. 10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
2. 10
2021
4. ročník Memoriálu Karla Hofmana CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

September 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 9
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF
20. 9
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
18. 9
2021
2. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
11. 9
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
4. 9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
4. 9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 37

Nepřihlášený uživatel