KNM  Výsledky soutěží

Október 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 25
10.10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
3.10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 56
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 23
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 24

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV | soutěžících: 41
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 47

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 83

Jún 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 31

Marec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 37

Február 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV | soutěžících: 31

December 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.12
2019
6. ročník Vzpěračské exhibice CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 28

November 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka / TJ Slávia Ružomberok | pravidla: SZV | soutěžících: 58
23.11
2019
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 23
16.11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 24
9.11
2019
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 21

Október 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.10
2019
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV | soutěžících: 28
5.10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 21
5.10
2019
2. Międzynarodowy turniej młodych talentów w podnoszeniu ciężarów POL Świdnica PZPC
pořadatel: UKS Talent Wroclaw | pravidla: IWF | soutěžících: 43

September 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 23
21.9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: IWF | soutěžících: 63

Júl 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.7
2019
2. Dolnokubínsky vzpieračský OPEN AIR mládeže SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 25

Jún 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.6
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 24
15.6
2019
XXVII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 50
8.6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 83
1.6
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: KVaST Hurbanovo | pravidla: SZV | soutěžících: 29

Máj 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 42
18.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 58
11.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: VK Družstevná pri Hornáde | pravidla: SZV | soutěžících: 44

Apríl 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 28
6.4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 26

Nepřihlášený uživatel