OST  Výsledky soutěží

Október 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
4.10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
3.10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 35

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 42
12.9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 80
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 83
28.8
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF | soutěžících: 48
8.8
2020
4. ročník 4 your PR - trh a dřep CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní | soutěžících: 19
1.8
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Júl 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Jún 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.6
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18

Marec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
1.3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 37

Február 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
22.2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
15.2
2020
1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64

December 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.12
2019
6. ročník Vzpěračské exhibice CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
7.12
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání mládeže do 15 a 17 let ISR Eilat EWF
pořadatel: Weightlifting Federation of Israel | pravidla: IWF | soutěžících: 422
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16

November 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30.11
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
16.11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
16.11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
9.11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78

Nepřihlášený uživatel