Aktuální soutěže

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 3
2019
European Classic Cup 2019 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
22. 3
2019
Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
23. 3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
23. 3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
23. 3
2019
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu SVK Liptovský Hrádok - 1 SAST
pořadatel: Powerlifting Liptovský Hrádok | pravidla: XPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 3
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK Bardejov SAFKST
pořadatel: Hard Power Team Bardejov | pravidla: IPF | RAW
30. 3
2019
18. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 3
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
30. 3
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
30. 3
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
30. 3
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV
30. 3
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
16. 3
2019
27. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Chomutov ČSV
pořadatel: TJ VTŽ Chomutov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
16. 3
2019
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
15. 3
2019
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim GER Bad Rappenau - Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
9. 3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9. 3
2019
Bayernliga - KSV Bavaria Regensburg vs. Eichenauer SV GER Regensburg BVDG
pořadatel: KSV Bavaria Regensburg | pravidla: IWF | soutěžících: 11
9. 3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 66
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
8. 3
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let USA Las Vegas IWF
pořadatel: USA Weightlifting Federation | pravidla: IWF
7. 3
2019
16th International Women Weightlifting Grand Prix 2019 SLO Ljubljana *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
5. 3
2019
2. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters HUN Györ EPF
pořadatel: HUN | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 265
2. 3
2019
15. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 74
2. 3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
2. 3
2019
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 47
1. 3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 31
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 21
23. 2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
23. 2
2019
27. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Kralupy nad Vltavou ČSST
pořadatel: TJ Kralupy | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 26

Nepřihlášený uživatel