Aktuální soutěže

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21. 5
2021
1st International Virtual Women Weightlifting Grand Prix 2021 neuvedeno *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
23. 5
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
29. 5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5. 6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
5. 6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
5. 6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
6. 6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
6. 6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8. 5
2021
Korešpondenčný pohár STK SZV SVK neuvedeno SZV
pořadatel: SZV | pravidla: SZV
25. 4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
24. 4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3. 4
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
10. 3
2021
Kontrolní start reprezentace před ME CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
27. 2
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
13. 2
2021
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 66
31. 1
2021
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 16
17. 12
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov / SKP Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 17
16. 12
2020
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní | soutěžících: 13
12. 12
2020
10. Mezinárodní Mikulášský pohár ve vzpírání CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
5. 12
2020
31. ročník TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
14. 11
2020
Speciální online ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE neuvedeno *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 24
14. 11
2020
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: Ylöjärven Ryhti ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 129
11. 10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 25
10. 10
2020
Nordic Fitness Expo Powerlifting Challenge 2020 FIN Turku FPF
pořadatel: FPF | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 21
10. 10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 30
10. 10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
10. 10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 90
10. 10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 33
6. 10
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 19

Nepřihlášený uživatel