Soutěže v roce 2018

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20. 1
2018
23. Mistrovství Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 19
27. 1
2018
23. Mistrovství Čech v silovém trojboji mužů a žen CZE Vendolí ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 21
27. 1
2018
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Kankaanpää FPF
pořadatel: KaVo | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 51
28. 1
2018
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 2
2018
ER Open Classic & Equipped Bench Press Championships DEN neuvedeno EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ+RAW
3. 2
2018
26. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 65
3. 2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
3. 2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
3. 2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
10. 2
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
10. 2
2018
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Tampere FPF
pořadatel: TVN | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 83
10. 2
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
10. 2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
10. 2
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 22
17. 2
2018
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 29
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
17. 2
2018
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Senica SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 43
23. 2
2018
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Tammela FPF
pořadatel: TamRy / Lope Power and Fitness Team | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 248
24. 2
2018
Majstrovstvá Slovenska v mŕtvom ťahu SVK Sečovce *
pořadatel: OST SŠ Sečovce | pravidla: GPC | EQ+RAW
24. 2
2018
26. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 32
24. 2
2018
Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
24. 2
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
24. 2
2018
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: IWF | soutěžících: 38

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 3
2018
XXXVI. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 33
3. 3
2018
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 43
3. 3
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
3. 3
2018
14. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 61
6. 3
2018
1. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters SWE Helsingborg EPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 236
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 60
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67

Nepřihlášený uživatel