Soutěže v roce 2018  Pohárové soutěže

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 1
2018
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 2
2018
ER Open Classic & Equipped Bench Press Championships DEN neuvedeno EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ+RAW

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 3
2018
XXXVI. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 33
17. 3
2018
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U20, U23 i Elite a 9. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
23. 3
2018
European Classic Cup 2018 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 48
23. 3
2018
XXI. Soroksár Cup in weightlifting HUN Budapest MSSZ
pořadatel: Soroksári Súlyemelés Budapest | pravidla: IWF | soutěžících: 101
31. 3
2018
18. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 50

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 5
2018
XII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10. 5
2018
15th International Women Weightlifting Grand Prix 2018 FRA Tenerife (Kanárské ostrovy) - Puerto de la Cruz – Los Realejos FFHM
pořadatel: Konrad Högg / Centro Regional de Halterofilia in La Laguna | pravidla: IWF
11. 5
2018
2. Internationaler German Ladies Hartdisc Cup GER Sangerhausen - Rosarium BVDG
pořadatel: FAC Sangerhausen | pravidla: IWF | soutěžících: 28
19. 5
2018
Vladan Mihajlovič Memory SRB Indija SSDT
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Červen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 6
2018
8. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 69
16. 6
2018
Cedron Cup 2018 - 14. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Svätoplukovo SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 42
22. 6
2018
Velká cena a Memoriál Otty Bartovského k 60. výročí založení oddílu vzpírání v Rotavě CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
30. 6
2018
10. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 91

Červenec

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 7
2018
2. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
7. 7
2018
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2018 HUN Ózd EWF
pořadatel: MSSZ | pravidla: IWF | soutěžících: 53
8. 7
2018
3. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 176
14. 7
2018
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU a MRTVÉM TAHU CZE Staré Křečany *
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor / Obecní úřad Staré Křečany | pravidla: WUAP | EQ+RAW
21. 7
2018
Lounská mrtvola 2018 - 7. ročník pohárové soutěže v mrtvém tahu CZE Louny *
pořadatel: Václav Mareš | pravidla: WUAP | EQ+RAW | soutěžících: 36
28. 7
2018
Dolnokubínsky Open Air vo vzpieraní - 1. ročník SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
28. 7
2018
3. ročník Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 41

Srpen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 8
2018
24. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
18. 8
2018
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2018 CZE Pardubice FČST
pořadatel: Extrifit Power Team Hradec Králové | pravidla: GPC | RAW
18. 8
2018
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2018 CZE Doksy *
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
18. 8
2018
O pohár Milana Luttera CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
25. 8
2018
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 48
25. 8
2018
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2018 CZE Praha - Bubeneč EWF
pořadatel: ČSV / PSK Olymp Praha | pravidla: IWF | soutěžících: 30

Září

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 9
2018
5. ročník Považského poháru a 2. Majstrovstvá Mesta Trenčín v trhu jednou rukou SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 23
1. 9
2018
53. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: IWF
1. 9
2018
2. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
8. 9
2018
17. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 46

Nepřihlášený uživatel