Soutěže v roce 2018  Extraliga družstev

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17. 2
2018
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 29
24. 2
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 28

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 3
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34

Duben

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 4
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
28. 4
2018
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 30

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 5
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Červen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9. 6
2018
5. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 24

Září

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 9
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 32 | reportáž
22. 9
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. Sportclub Pforzheim GER Obrigheim BVDG
pořadatel: SV Germania Obrigheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29. 9
2018
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 31

Říjen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 10
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
13. 10
2018
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 28
14. 10
2018
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 29
20. 10
2018
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. 1. Athletenclub 1897 Weiden GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 12
20. 10
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletikclub Meißen vs. Athletenteam Vogtland GER Meißen BVDG
pořadatel: Athletikclub Meißen | pravidla: IWF | soutěžících: 13
20. 10
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. Sportclub Pforzheim GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Listopad

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 11
2018
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 32
17. 11
2018
2. Bundesliga, Gruppe B - Athleten-Club Suhl vs. KG Görlitz-Zittau GER Suhl BVDG
pořadatel: Athleten-Club Suhl | pravidla: IWF | soutěžících: 12
17. 11
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. Athletenteam Vogtland GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 14
17. 11
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. KSV Grünstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13

Prosinec

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 12
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. TB 03 Roding GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 12
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - TSV Blau-Weiß 65 Schwedt vs. Athletenteam Vogtland GER Schwedt BVDG
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Nepřihlášený uživatel