Soutěže v roce 2019

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 1
2019
24. Mistrovství Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 1
2019
24. Mistrovství Čech v silovém trojboji mužů a žen CZE Vendolí ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 1
2019
27. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 2
2019
ER Open Classic & Equipped Bench Press Championships DEN neuvedeno EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ+RAW
3. 2
2019
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Ružomberok SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV
16. 2
2019
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: Zatím není pořadatel | pravidla: SZV
23. 2
2019
27. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Kralupy nad Vltavou ČSST
pořadatel: TJ Kralupy | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
23. 2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF
2. 3
2019
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
2. 3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
2. 3
2019
15. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 3
2019
2. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters HUN Györ EPF
pořadatel: HUN | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7. 3
2019
16th International Women Weightlifting Grand Prix 2019 SLO Ljubljana *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
8. 3
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let USA Las Vegas IWF
pořadatel: USA Weightlifting Federation | pravidla: IWF
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
9. 3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
16. 3
2019
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Chomutov ČSV
pořadatel: TJ VTŽ Chomutov | pravidla: ČSV
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
16. 3
2019
27. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16. 3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
22. 3
2019
European Classic Cup 2019 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW

Nepřihlášený uživatel