Soutěže v roce 2020

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25. 1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 2
2020
1. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
25. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 3
2020
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let TKM Ašchabad IWF
pořadatel: Weightlilfting Federation of Turkmenistan | pravidla: IWF
7. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
9. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ
22. 3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Duben

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
4. 4
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
18. 4
2020
19. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18. 4
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
26. 4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 5
2020
Benchpress Challenge vol. 1 CZE Praha - Vysočany *
pořadatel: Doplnejch powerlifting / Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW
2. 5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 5
2020
Deadlift Challenge vol. 4 CZE Praha - Vysočany *
pořadatel: Doplnejch powerlifting / Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW

Nepřihlášený uživatel