Soutěže v roce 2020

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 13
11. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. SSV Samswegen 1884 GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. Chemnitzer Athletenclub GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. SV Germania Obrigheim GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. Athletik Club 1892 Weinheim GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. AC Germania St. Ilgen GER Grünstadt BVDG
pořadatel: KSV Grünstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. SV Magstadt 1897 GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - 1. Athletenclub 1897 Weiden vs. TSV Heinsheim GER Weiden BVDG
pořadatel: 1. Athletenclub 1897 Weiden | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TB 03 Roding vs. SV 90 Gräfenroda GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 14
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletenteam Vogtland vs. AC Potsdam GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. TSV Blau-Weiß 65 Schwedt GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18. 1
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletikclub Meißen vs. SV Empor Berlin GER Meißen BVDG
pořadatel: Athletikclub Meißen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
25. 1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
25. 1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: TurSa / TNT | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 87
25. 1
2020
1. ročník Benchpress Rotava CZE Rotava *
pořadatel: Michal Červenka | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 20
26. 1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 15
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
27. 1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Chemnitz BVDG
pořadatel: Chemnitzer AC | pravidla: IWF | soutěžících: 13
1. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - SSV Samswegen 1884 vs. AC 1892 Mutterstadt GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. TB 03 Roding GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - Athleten-Club Suhl vs. 1. Athletenclub 1897 Weiden GER Suhl BVDG
pořadatel: Athleten-Club Suhl | pravidla: IWF | soutěžících: 14
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. ESV-Freimann München GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - SV Magstadt 1897 vs. TB 03 Roding GER Magstadt BVDG
pořadatel: SV Magstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. SV Empor Berlin GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - SG Fortschritt Eibau vs. Athletenteam Vogtland GER Kottmar BVDG
pořadatel: SG Fortschritt Eibau | pravidla: IWF | soutěžících: 12
8. 2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: YlöR | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 88
8. 2
2020
Otevřené Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
8. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt vs. Sportclub Pforzheim GER Schifferstadt BVDG
pořadatel: Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
8. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. KSV Grünstadt GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
15. 2
2020
1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64

Nepřihlášený uživatel