Soutěže v roce 2020  Trojboj

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25. 1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: TurSa / TNT | pravidla: FPF | RAW
25. 1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ
26. 1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8. 2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: YlöR | pravidla: FPF | EQ
15. 2
2020
1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 2
2020
1. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ
27. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
9. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Duben

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 4
2020
Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP 2020 GER Herzberg, Elster
pořadatel: WUAP Germany / Frank Kutzsch | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
4. 4
2020
4. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW
25. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
26. 4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 5
2020
1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Praha - Vysočany ČSST
pořadatel: Doplnejch powerlifting | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4. 5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
25. 5
2020
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 5
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
30. 5
2020
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Červen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 6
2020
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11. 6
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Červenec

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Pornainen EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Srpen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 8
2020
2. ročník Power Warriors CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy / Roman Štěpánek | pravidla: vlastní | RAW
31. 8
2020
20. a 38. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů USA Birmingham / Alabama IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Září

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11. 9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zlín ČSST
pořadatel: Iron Warriors | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel