Soutěže v roce 2020  IPF

Propagační soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 8
2020
2. ročník Power Warriors CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy / Roman Štěpánek | pravidla: vlastní | RAW

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW
25. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 5
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
13. 6
2020
Cedron Cup 2020 - 16. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ
6. 7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
8. 8
2020
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
20. 9
2020
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 9
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW
19. 12
2020
Senecký vianočný pohár v klasickom tlaku na lavičke SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW

Oblastní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zlín ČSST
pořadatel: Iron Warriors | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
7. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sokolov ČSST
pořadatel: TJ Spartak Chodov | pravidla: IPF | RAW
19. 9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25. 1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
25. 1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: TurSa / TNT | pravidla: FPF | RAW
8. 2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: YlöR | pravidla: FPF | EQ
15. 2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ
29. 2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
14. 3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
25. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
30. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
10. 10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
31. 10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 11
2020
4. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jindřichův Hradec ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 11
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4. 5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Pornainen EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5. 8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11. 9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 10
2020
Mistrovství Evropy v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RUS Ekaterinburg EPF
pořadatel: FPR | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 11
2020
6. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen POL Warsaw EPF
pořadatel: PZKFITS | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16. 5
2020
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 6
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
31. 8
2020
20. a 38. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů USA Birmingham / Alabama IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 10
2020
38. a 29. Mistrovství světa v silovém trojboji masters CAN Newfoundland IPF
pořadatel: CPU | pravidla: IPF | EQ
2. 11
2020
50. a 41. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen NOR Stavanger IPF
pořadatel: NOR | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 2
2020
1. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 5
2020
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 5
2020
1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Praha - Vysočany ČSST
pořadatel: Doplnejch powerlifting | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 6
2020
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ

Nepřihlášený uživatel