Soutěže v roce 2021

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.1
2021
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Kajaanin Kuohu ry | pravidla: FPF | EQ
31.1
2021
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 16

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.2
2021
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 66
27.2
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.3
2021
Kontrolní start reprezentace před ME CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 11

Duben

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.4
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
24.4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
25.4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.5
2021
Klubové majstrovstvá VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 33
8.5
2021
Korešpondenčný pohár STK SZV SVK neuvedeno SZV
pořadatel: SZV | pravidla: SZV | soutěžících: 85
13.5
2021
Světové hry masters JPN Kansai IWF
pořadatel: JPN | pravidla: IWF
20.5
2021
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2021 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
21.5
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let UZB Tashkent - Yunusabad IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
21.5
2021
1st International Virtual Women Weightlifting Grand Prix 2021 neuvedeno *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
22.5
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž ve dřepu CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
29.5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 71
29.5
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž v benchpressu CZE Visňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW

Červen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.6
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
5.6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 37
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 30
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 27
5.6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
5.6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 45
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 45
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 15
6.6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
6.6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
10.6
2021
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12.6
2021
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Dírná ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | EQ

Nepřihlášený uživatel