Soutěže v roce 2022

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.1
2022
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Pori FPF
pořadatel: Porin Voimailijat -81 ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 96
30.1
2022
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 14

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.2
2022
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 7. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 52
8.2
2022
Zimná univerziáda SR 2022 - Vzpieranie SVK Bratislava SZV
pořadatel: FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 15
12.2
2022
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 78
19.2
2022
Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
19.2
2022
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Bobrov SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV | soutěžících: 21
19.2
2022
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 14
25.2
2022
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Oulu FPF
pořadatel: Oulun Power Team ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 267
26.2
2022
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Orava, Liptov SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 18
26.2
2022
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 10
26.2
2022
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
26.2
2022
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
26.2
2022
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: Vzpírání Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
26.2
2022
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Nové Mesto n.V. SVK Nové Mesto nad váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 19
26.2
2022
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Kysuce CZE Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 17
26.2
2022
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Trenčín SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 10

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.3
2022
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
5.3
2022
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 28
5.3
2022
13. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 62
6.3
2022
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 29
8.3
2022
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters LTU Vilnius EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 207
12.3
2022
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
13.3
2022
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
18.3
2022
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 142
19.3
2022
Liga dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 34
19.3
2022
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
20.3
2022
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
20.3
2022
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
20.3
2022
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 44
24.3
2022
3. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit LUX Hamm EPF
pořadatel: FLHLP | pravidla: IPF | RAW
26.3
2022
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 31

Nepřihlášený uživatel