Všechny soutěže

Listopad 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 11
2020
6. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen POL Warsaw EPF
pořadatel: PZKFITS | pravidla: IPF | RAW
4. 11
2020
50. a 41. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen NOR Stavanger IPF
pořadatel: NOR | pravidla: IPF | EQ

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 10
2020
Mistrovství Evropy v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RUS Ekaterinburg EPF
pořadatel: FPR | pravidla: IPF | EQ
6. 10
2020
38. a 29. Mistrovství světa v silovém trojboji masters CAN Newfoundland IPF
pořadatel: CPU | pravidla: IPF | EQ

Září 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 9
2020
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
11. 9
2020
14th Western European Open Championships ISL neuvedeno EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW

Srpen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 8
2020
20. a 38. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů USA Birmingham / Alabama IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | EQ
5. 8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW

Červenec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit USA neuvedeno IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW
2. 7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Helsinki EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ

Červen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 6
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW

Květen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 5
2020
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ+RAW
4. 5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ

Duben 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 4
2020
7. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | RAW

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 3
2020
European Classic Cup 2020 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
10. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW

Prosinec 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 12
2019
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
14. 12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 12
2019
Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
14. 12
2019
Vision Nutrition RAW 2019 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13. 12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
7. 12
2019
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: FPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7. 12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
7. 12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
7. 12
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV

Listopad 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
30. 11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
30. 11
2019
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV
30. 11
2019
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Praha ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 11
2019
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel