Všechny soutěže  IWF  Extraliga družstev

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
11. 10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
10. 10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
4. 10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
3. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV

Květen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 5
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
2. 5
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
1. 5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Duben 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 4
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV

Únor 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Lörrach 1902 vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Lörrach-Haagen BVDG
pořadatel: KSV Lörrach 1902 | pravidla: IWF | soutěžících: 11
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. Athleten-Club Suhl GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 14
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TB 03 Roding vs. TSV Heinsheim GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - TSV Blau-Weiß 65 Schwedt vs. AC Potsdam GER Schwedt BVDG
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - SV Empor Berlin vs. SG Fortschritt Eibau GER Berlin BVDG
pořadatel: SV Empor Berlin | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletikclub Meißen vs. KG Görlitz-Zittau GER Meißen BVDG
pořadatel: Athletikclub Meißen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. Berliner TSC GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Obrigheim BVDG
pořadatel: SV Germania Obrigheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. AC 1892 Mutterstadt GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 14
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. SSV Samswegen 1884 GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Chemnitz BVDG
pořadatel: Chemnitzer AC | pravidla: IWF | soutěžících: 13
1. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - SSV Samswegen 1884 vs. AC 1892 Mutterstadt GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. TB 03 Roding GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - Athleten-Club Suhl vs. 1. Athletenclub 1897 Weiden GER Suhl BVDG
pořadatel: Athleten-Club Suhl | pravidla: IWF | soutěžících: 14
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. ESV-Freimann München GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - SV Magstadt 1897 vs. TB 03 Roding GER Magstadt BVDG
pořadatel: SV Magstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. SV Empor Berlin GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
1. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - SG Fortschritt Eibau vs. Athletenteam Vogtland GER Kottmar BVDG
pořadatel: SG Fortschritt Eibau | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Leden 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. SSV Samswegen 1884 GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. Chemnitzer Athletenclub GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18. 1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. SV Germania Obrigheim GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 13

Nepřihlášený uživatel