Všechny soutěže  IWF  Národní liga družstev

Prosinec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 12
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Listopad 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21. 11
2020
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
14. 11
2020
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV
7. 11
2020
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31. 10
2020
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
24. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV
24. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV
24. 10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
24. 10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
24. 10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
17. 10
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV
17. 10
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV
17. 10
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
17. 10
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18

Nepřihlášený uživatel