Všechny soutěže  Pohárové soutěže

Září 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17. 9
2022
Arnold Classic Europe neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ+RAW

Srpen 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 8
2022
European Deadlift Cup ITA St. Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | RAW

Březen 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 3
2022
3. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW

Září 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 9
2021
24. Dunajský pohár v silovém trojboji neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ+RAW
18. 9
2021
Arnold Classic Europe neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ+RAW

Srpen 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20. 8
2021
European Deadlift Cup ITA St. Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | RAW

Červenec 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 7
2021
6. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit LTU Vilnius IPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW

Květen 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20. 5
2021
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2021 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF

Únor 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 2
2021
2. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW

Prosinec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 12
2020
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
19. 12
2020
Senecký vianočný pohár v klasickom tlaku na lavičke SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
12. 12
2020
44. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
11. 12
2020
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
11. 12
2020
Arnold Classic Europe ESP Sevilla EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
5. 12
2020
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
5. 12
2020
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

Listopad 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 11
2020
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka / TJ Slávia Ružomberok | pravidla: SZV
17. 11
2020
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
14. 11
2020
Speciální online ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE neuvedeno *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka
7. 11
2020
29. ročník Velké ceny Nové Role ve vzpírání CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 10
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov / SKP Holešov | pravidla: ČSV | pozvánka
10. 10
2020
Nordic Fitness Expo Powerlifting Challenge 2020 FIN Turku FPF
pořadatel: FPF | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 21
10. 10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 33
3. 10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
2. 10
2020
XII. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF

Září 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 9
2020
FITNEMA EVLS BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Třebíč XPC
pořadatel: EVL'S FITNESS s.r.o. | pravidla: XPC | RAW
26. 9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
26. 9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
26. 9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV
12. 9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: IWF
5. 9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
4. 9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41

Nepřihlášený uživatel