Zrušené soutěže

Listopad 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.11
2022
69. Velká cena Plzně ve vzpírání a 18. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

Září 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.9
2022
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
17.9
2022
Arnold Classic Europe neuvedeno EPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ+RAW

Srpen 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.8
2022
European Deadlift Cup ITA St. Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | RAW

Duben 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.4
2022
Mistrovství Plzeňského kraje ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
9.4
2022
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV

Prosinec 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.12
2021
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka | pravidla: SZV
5.12
2021
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
5.12
2021
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: KTA Golem Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV

Listopad 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.11
2021
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: Prvý po dvoch kolách | pravidla: SZV
20.11
2021
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
20.11
2021
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: Prvý po dvoch kolách | pravidla: SZV
6.11
2021
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV
6.11
2021
Finále Ligy dorastencov vo vzpieraní družstiev SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV

Říjen 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV

Září 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17.9
2021
Arnold Classic Europe ESP Sevilla EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
11.9
2021
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: IWF

Srpen 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21.8
2021
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: SK Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ
20.8
2021
European Deadlift Cup ITA St. Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | RAW

Červen 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.6
2021
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Dírná ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | EQ
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
10.6
2021
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV
5.6
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW

Květen 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.5
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž v benchpressu CZE Visňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
22.5
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž ve dřepu CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
20.5
2021
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2021 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
13.5
2021
Světové hry masters JPN Kansai IWF
pořadatel: JPN | pravidla: IWF

Leden 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.1
2021
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Kajaanin Kuohu ry | pravidla: FPF | EQ

Prosinec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.12
2020
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: Vzpírání Boskovice | pravidla: ČSV
19.12
2020
Senecký vianočný pohár v klasickom tlaku na lavičke SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
12.12
2020
44. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel