Živé přenosy

Květen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 5
2019
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters JPN Tokyo - Narita IPF
pořadatel: JPA | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
25. 5
2019
XPC & SPF EUROPEAN POWERLIFTING CHAMPIONSHIP 2019 SVK Čadca XPC
pořadatel: SAST / František Šuška | pravidla: XPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Červen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 6
2019
6. Mistrovství Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 6
2019
6. Mistrovství Čech v silovém trojboji družstev CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3. 6
2019
7. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters SWE Helsingborg IPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 6
2019
6. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 6
2019
Vision Nutrition RAW 2019 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 6
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Červenec 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 7
2019
32. a 25. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters ROM Sibiu EPF
pořadatel: RO | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 7
2019
4. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit EST Tartu IPF
pořadatel: EST | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Srpen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 8
2019
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LUX Hamm EPF
pořadatel: FLHLP | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 8
2019
19. a 37. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů CAN Regina IPF
pořadatel: CPU | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Září 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 9
2019
3. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 9
2019
3. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Říjen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 10
2019
37. a 28. Mistrovství světa v silovém trojboji masters RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 10
2019
Velká cena Třince ve vzpírání CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16. 10
2019
Mistrovství Evropy v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters FIN Tampere EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Listopad 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4. 11
2019
49. a 40. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen UAE Dubai IPF
pořadatel: UAE | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16. 11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Praha ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel