Živé přenosy

Únor 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Duben 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 4
2020
Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP 2020 GER Herzberg, Elster
pořadatel: WUAP Germany / Frank Kutzsch | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18. 4
2020
19. ročník Bohumínského benchpressu CZE Bohumín - Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 4
2020
Medzinárodné majstrovstvá Česka a Slovenska v silovom trojboji a drepe SVK Liptovský Mikuláš *
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Květen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 5
2020
Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu CZE Nový Bor WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3. 5
2020
1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Praha - Vysočany ČSST
pořadatel: Doplnejch powerlifting | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4. 5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 5
2020
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
25. 5
2020
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 5
2020
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Červen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 6
2020
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11. 6
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13. 6
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20. 6
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
27. 6
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Červenec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Pornainen EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Srpen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
31. 8
2020
20. a 38. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů USA Birmingham / Alabama IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Září 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11. 9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zlín ČSST
pořadatel: Iron Warriors | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel