Následující soutěže

Únor 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 2
2018
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Tammela FPF
pořadatel: Tammelan Ryske ry / Lope Power and Fitness Team | pravidla: FPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 2
2018
26. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 2
2018
Majstrovstvá Slovenska v mŕtvom ťahu SVK Sečovce *
pořadatel: OST SŠ Sečovce | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 2
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
24. 2
2018
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV
24. 2
2018
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV

Březen 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 3
2018
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAKFST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
3. 3
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
3. 3
2018
XXXVI. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF
3. 3
2018
14. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 3
2018
1. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters SWE Helsingborg EPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10. 3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV
10. 3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
17. 3
2018
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAKFST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
17. 3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
17. 3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
17. 3
2018
26. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17. 3
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV
17. 3
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV
23. 3
2018
European Classic Cup 2018 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
24. 3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV
24. 3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV
31. 3
2018
18. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

Duben 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 4
2018
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe SVK Nové Zámky SAST
pořadatel: Stano Močkor a Ján Orosz | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7. 4
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7. 4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV
7. 4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel