Následující soutěže

Říjen 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.10
2022
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters CAN St. Johns, Newfoundland IPF
pořadatel: CPU | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
8.10
2022
Majstrovstvá Slovenska družstiev v silovom trojboji a v klasickom (RAW) silovom trojboji SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ+RAW
8.10
2022
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
9.10
2022
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
15.10
2022
10. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Dolní Břežany ČSST
pořadatel: Doplnejch powerlifting / KST Sporting APIS | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.10
2022
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let ALB Tirana EWF
pořadatel: ALB | pravidla: IWF
15.10
2022
Vysokoškolská liga ve vzpírání družstev 2022/2023 - 1. kolo CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
17.10
2022
GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.10
2022
9. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Benešov ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.10
2022
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.10
2022
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: Vzpírání Boskovice | pravidla: ČSV
28.10
2022
50e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF
29.10
2022
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
29.10
2022
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
29.10
2022
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
29.10
2022
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Veľký Meder SZV
pořadatel: MKVaSŠ Veľký Meder | pravidla: SZV
30.10
2022
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
30.10
2022
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
31.10
2022
7. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit TUR Istanbul IPF
pořadatel: TUR | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Listopad 2022

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.11
2022
87. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen COL Bogota IWF
pořadatel: COL | pravidla: IWF
5.11
2022
8. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Karviná ČSST
pořadatel: TJ SŠTaS Karviná | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5.11
2022
Mistrovství České republiky v mrtvém tahu CZE Vrchlabí FČST
pořadatel: Powerlifting Vrchlabí | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5.11
2022
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
5.11
2022
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
5.11
2022
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Boskovice ČSV
pořadatel: Vzpírání Boskovice | pravidla: ČSV
12.11
2022
69. Velká cena Plzně ve vzpírání a 18. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
12.11
2022
Finále Ligy dorastencov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
12.11
2022
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
12.11
2022
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.11
2022
7. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.11
2022
52. a 43. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen DEN Viborg IPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.11
2022
Mistrovství ČR ve vzpírání mladších žáků a Finále ligy mladších žáků CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel