Následující soutěže  IWF

Září 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
28. 9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV

Říjen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
5. 10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
12. 10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
12. 10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
17. 10
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let ROM Bukurešť EWF
pořadatel: FRH | pravidla: IWF
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
19. 10
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL neuvedeno EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
24. 10
2019
49e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
26. 10
2019
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
26. 10
2019
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Listopad 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
2. 11
2019
Alexander Cup BLR Grodno BWU
pořadatel: BWU | pravidla: IWF
2. 11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
9. 11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
9. 11
2019
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: SZV
15. 11
2019
INTERNATIONAL NAiM SULEYMANOĞLU TOURNAMENT TUR Gaziantep
pořadatel: Turkey Weightlifting Federation | pravidla: IWF
16. 11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
16. 11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
16. 11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel