Odložené soutěže

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
14. 3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Sheffield 2020 Powerlifting Championships GBR Sheffield IPF
pořadatel: GBPF / [SBD] | pravidla: IPF | RAW

Duben 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 4
2020
Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP 2020 GER Herzberg, Elster
pořadatel: WUAP Germany / Frank Kutzsch | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4. 4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
10. 4
2020
Mistrovství Plzeňského kraje ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
26. 4
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Cape Town/Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Květen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 5
2020
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 5
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
30. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW

Červen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13. 6
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
13. 6
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
13. 6
2020
Cedron Cup 2020 - 16. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ

Září 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 9
2020
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 9
2020
4. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 10
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF

Listopad 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 11
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Den Helder EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Červenec 2021

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 7
2021
Olympijské hry JPN Tokio IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Nepřihlášený uživatel