Ukončené soutěže

Únor 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 22
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 23
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
16. 2
2019
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 41
9. 2
2019
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: MLC | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 84
3. 2
2019
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW
2. 2
2019
Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
2. 2
2019
ER Open Classic & Equipped Bench Press Championships DEN neuvedeno EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ+RAW

Leden 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 1
2019
27. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 53
26. 1
2019
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Honkajoki FPF
pořadatel: HSU | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 71
19. 1
2019
24. Mistrovství Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 17
19. 1
2019
24. Mistrovství Čech v silovém trojboji mužů a žen CZE Vendolí ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 28

Prosinec 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 12
2018
TITAN MAN vol. 3 CZE Holešov *
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: vlastní | RAW
27. 12
2018
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní
16. 12
2018
9. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Nezvěstice *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 35
15. 12
2018
Vánoční pohár Be Strong v trojboji CZE Brno - Medlánky *
pořadatel: Posilovna Be Strong | pravidla: vlastní | RAW
15. 12
2018
11. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 22
15. 12
2018
Uspěj Tour 2018 - Kolik jich dáš? CZE Sokolov *
pořadatel: Fitness Ural | pravidla: vlastní | RAW
15. 12
2018
42. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
15. 12
2018
25. Velká cena Kopřivnice ve vzpírání CZE Kopřivnice ČSV
pořadatel: ASK Tatra Kopřivnice | pravidla: ČSV
15. 12
2018
Vision Nutrition RAW 2018 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
14. 12
2018
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
14. 12
2018
Vánoční turnaj v nadhozu CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
14. 12
2018
12. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
8. 12
2018
TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
8. 12
2018
4. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 73
8. 12
2018
3. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34 | reportáž
8. 12
2018
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Siilinjärvi FPF
pořadatel: KP | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 112
8. 12
2018
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže s mezinárodní účastí CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 49
8. 12
2018
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 15

Nepřihlášený uživatel