Ukončené soutěže  ČSV

Prosinec 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16

Listopad 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30. 11
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
23. 11
2019
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
16. 11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
16. 11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
16. 11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
9. 11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78
2. 11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
2. 11
2019
XIII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 41

Říjen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 69
12. 10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
12. 10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
12. 10
2019
7. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
5. 10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Září 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
21. 9
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
7. 9
2019
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: TJ Šumperk | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
7. 9
2019
54. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 53

Srpen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 8
2019
O pohár Milana Luttera CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
17. 8
2019
25. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel