Aktuální soutěže  Čtyřboj

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
6. 4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
4. 5
2019
Mistrovství Zlínského kraje žactva CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
11. 5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Chomutov ČSV
pořadatel: TJ VTŽ Chomutov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 22
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 23
2. 2
2019
Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
7. 12
2018
Mikulášsky turnaj Baby Barbell v mládežníckom štvorboji SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 17
24. 11
2018
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 22
24. 11
2018
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
10. 11
2018
27. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
3. 11
2018
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
27. 10
2018
18. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
22. 9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 14
22. 9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22
16. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
19. 5
2018
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 46
5. 5
2018
XII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
7. 4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 23
7. 4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 34

Nepřihlášený uživatel