Soutěže v roce 2020  Čtyřboj

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Chomutov ČSV
pořadatel: TJ VTŽ Chomutov | pravidla: ČSV
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV

Duben

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10. 4
2020
Mistrovství Plzeňského kraje ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
25. 4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV

Září

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

Říjen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 10
2020
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Listopad

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21. 11
2020
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV
21. 11
2020
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel