Všechny soutěže  Čtyřboj

Listopad 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21. 11
2020
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
21. 11
2020
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 10
2020
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Září 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV

Květen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV

Duben 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25. 4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
25. 4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
10. 4
2020
Mistrovství Plzeňského kraje ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV

Únor 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
8. 2
2020
Otevřené Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV | soutěžících: 33

Prosinec 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 12
2019
Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
7. 12
2019
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 27

Listopad 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
9. 11
2019
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 21
2. 11
2019
XIII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 26

Září 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 17
28. 9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28

Nepřihlášený uživatel