Soutěže v roce 2018  Dvojboj

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10. 2
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
10. 2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
17. 2
2018
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 29
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
24. 2
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
24. 2
2018
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: IWF | soutěžících: 38

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 3
2018
XXXVI. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 33
3. 3
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 60
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67
10. 3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 36
10. 3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
17. 3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
17. 3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
17. 3
2018
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U20, U23 i Elite a 9. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
17. 3
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 19
17. 3
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 43
23. 3
2018
XXI. Soroksár Cup in weightlifting HUN Budapest MSSZ
pořadatel: Soroksári Súlyemelés Budapest | pravidla: IWF | soutěžících: 101
24. 3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 28
24. 3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 20
26. 3
2018
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen ROM Bucharest EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
31. 3
2018
18. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 50

Duben

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 4
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
14. 4
2018
40. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 87
14. 4
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 30
14. 4
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 37
14. 4
2018
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2017/2018 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 21
21. 4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
21. 4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
21. 4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23

Nepřihlášený uživatel