Soutěže v roce 2019  Dvojboj

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 1
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Sportclub Pforzheim GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
19. 1
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Berliner TSC GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2. 2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. KG Görlitz-Zittau GER Gräfenroda BVDG
pořadatel: SV 90 Gräfenroda | pravidla: IWF | soutěžících: 13
2. 2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
16. 2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Chemnitzer Athletenclub GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16. 2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletikclub Meißen GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16. 2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. KG Görlitz-Zittau GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16. 2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC Germania St. Ilgen GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
23. 2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 31
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 21

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55
2. 3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
7. 3
2019
16th International Women Weightlifting Grand Prix 2019 SLO Ljubljana *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
8. 3
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let USA Las Vegas, NV IWF
pořadatel: USA Weightlifting Federation | pravidla: IWF | soutěžících: 175
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 66
9. 3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
9. 3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9. 3
2019
Bayernliga - KSV Bavaria Regensburg vs. Eichenauer SV GER Regensburg BVDG
pořadatel: KSV Bavaria Regensburg | pravidla: IWF | soutěžících: 11
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim GER Bad Rappenau - Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16. 3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
23. 3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 24
23. 3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 20

Nepřihlášený uživatel