Kdy |
Soutěž |
Místo konání |
Feder. |
16.2 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Teplice
|
ČSV |
pořadatel: SKV Teplice
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 38
|
16.2 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: SKV Baník Havířov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 25
|
16.2 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 24
|
23.2 2019 |
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ |
Krásno nad Kysucou
|
SZV |
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
| pravidla: SZV
| soutěžících: 31
|
23.2 2019 |
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ |
Nové Mesto nad Váhom
|
SZV |
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom
| pravidla: SZV
| soutěžících: 21
|
9.3 2019 |
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Třinec - Terasa
|
ČSV |
pořadatel: TJ TŽ Třinec
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 70
|
9.3 2019 |
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Plzeň
|
ČSV |
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 66
|
9.3 2019 |
Bayernliga - KSV Bavaria Regensburg vs. Eichenauer SV |
Regensburg
|
BVDG |
pořadatel: KSV Bavaria Regensburg
| pravidla: IWF
| soutěžících: 11
|
23.3 2019 |
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Rotava
|
ČSV |
pořadatel: TJ Rotas Rotava
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 53
|
23.3 2019 |
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Holešov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Holešov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 48
|
23.3 2019 |
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ |
Nové Mesto nad Váhom
|
SZV |
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom
| pravidla: SZV
| soutěžících: 24
|
23.3 2019 |
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ |
Krásno nad Kysucou
|
SZV |
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
| pravidla: SZV
| soutěžících: 20
|
30.3 2019 |
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 20
|
30.3 2019 |
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo |
Hlohovec
|
SZV |
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec
| pravidla: SZV
| soutěžících: 42
|
30.3 2019 |
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo |
Košice - Ťahanovce, sídlisko
|
SZV |
pořadatel: MKVaSŠ Košice
| pravidla: SZV
| soutěžících: 32
|
30.3 2019 |
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo |
Štúrovo
|
SZV |
pořadatel: MŠO Štúrovo
| pravidla: SZV
| soutěžících: 30
|
30.3 2019 |
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 4. ročník Memoriálu J. Pešáta |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: SKV Baník Havířov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 39
|
6.4 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 37
|
6.4 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 24
|
6.4 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C |
Boskovice
|
ČSV |
pořadatel: Vzpírání Boskovice
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 25
|
13.4 2019 |
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ |
Dolný Kubín - Brezovec
|
SZV |
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 28
|
13.4 2019 |
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ |
Hurbanovo - Bohatá
|
SZV |
pořadatel: KVaST Hurbanovo
| pravidla: SZV
| soutěžících: 25
|
27.4 2019 |
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ |
Dolný Kubín - Brezovec
|
SZV |
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 15
|
27.4 2019 |
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ |
Hurbanovo
|
SZV |
pořadatel: KVaST Hurbanovo
| pravidla: SZV
| soutěžících: 24
|
11.5 2019 |
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 2. kolo |
Bratislava
|
SZV |
pořadatel: VK KOFI Trenčín / FTVŠ UK Bratislava
| pravidla: SZV
| soutěžících: 18
|
1.6 2019 |
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 64
|
1.6 2019 |
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B |
Brno - Obřany
|
ČSV |
pořadatel: TAK Hellas Brno
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 70
|
1.6 2019 |
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo |
Dolný Kubín
|
SZV |
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 28
|
1.6 2019 |
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo |
Hurbanovo - Bohatá
|
SZV |
pořadatel: KVaST Hurbanovo
| pravidla: SZV
| soutěžících: 29
|
8.6 2019 |
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A |
Sokolov
|
ČSV |
pořadatel: SK vzpírání Sokolov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 45
|
8.6 2019 |
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B |
Příbor
|
ČSV |
pořadatel: SKV Příbor
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 32
|
29.6 2019 |
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo |
Brno - Obřany
|
ČSV |
pořadatel: TAK Hellas Brno
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 42
|
30.6 2019 |
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo |
Bobrov
|
SZV |
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov
| pravidla: SZV
| soutěžících: 30
|
19.10 2019 |
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A |
Sokolov
|
ČSV |
pořadatel: SK vzpírání Sokolov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 56
|
19.10 2019 |
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B |
Nový Hrozenkov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 69
|
26.10 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 33
|
26.10 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B |
Horní Suchá
|
ČSV |
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 23
|
26.10 2019 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 24
|
26.10 2019 |
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev |
Krásno nad Kysucou
|
SZV |
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
| pravidla: SZV
| soutěžících: 28
|
26.10 2019 |
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev |
Kysucké Nové Mesto
|
SZV |
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto
| pravidla: SZV
| soutěžících: 28
|
26.10 2019 |
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev |
Hlohovec
|
SZV |
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec
| pravidla: SZV
| soutěžících: 33
|
2.11 2019 |
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A |
Plzeň
|
ČSV |
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 53
|
2.11 2019 |
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B |
Olomouc - Lazce
|
ČSV |
pořadatel: SPČ Olomouc
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 41
|
2.11 2019 |
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo |
Ostrava - Moravská Ostrava
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 20
|
16.11 2019 |
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev |
Krásno nad Kysucou
|
SZV |
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
| pravidla: SZV
| soutěžících: 26
|
16.11 2019 |
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: KS Fit Gym Havířov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 8
|
16.11 2019 |
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev |
Ostrava - Moravská Ostrava
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
| pravidla: ČSV
|
23.11 2019 |
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev |
Horní Suchá
|
ČSV |
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 32
|
23.11 2019 |
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev |
Krásno nad Kysucou
|
SZV |
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
| pravidla: SZV
| soutěžících: 23
|
23.11 2019 |
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2019/2020 - 1. kolo |
Brno - Obřany
|
ČSV |
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno
| pravidla: SZV
| soutěžících: 27
|
30.11 2019 |
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev |
Horní Suchá
|
ČSV |
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 21
|
30.11 2019 |
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 12
|
30.11 2019 |
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B |
Brno - Obřany
|
ČSV |
pořadatel: TAK Hellas Brno
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 12
|
Kdy |
Soutěž |
Místo konání |
Feder. |
19.1 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Berliner TSC |
Rodewisch
|
BVDG |
pořadatel: Athletenteam Vogtland
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
19.1 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Sportclub Pforzheim |
Speyer
|
BVDG |
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
2.2 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. KG Görlitz-Zittau |
Gräfenroda
|
BVDG |
pořadatel: SV 90 Gräfenroda
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
2.2 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland |
Samswegen
|
BVDG |
pořadatel: SSV Samswegen 1884
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
2.2 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt |
Pforzheim
|
BVDG |
pořadatel: SC Pforzheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
16.2 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Chemnitzer Athletenclub |
Plauen
|
BVDG |
pořadatel: Athletenteam Vogtland
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
16.2 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletikclub Meißen |
Samswegen
|
BVDG |
pořadatel: SSV Samswegen 1884
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
16.2 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC Germania St. Ilgen |
Pforzheim
|
BVDG |
pořadatel: SC Pforzheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
16.2 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. KG Görlitz-Zittau |
München
|
BVDG |
pořadatel: ESV-Freimann München
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
23.2 2019 |
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo |
Nový Hrozenkov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 31
|
2.3 2019 |
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: SKV Baník Havířov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 36
|
9.3 2019 |
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo |
Dolný Kubín - Brezovec
|
SZV |
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 26
|
9.3 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 |
Potsdam
|
BVDG |
pořadatel: AC Potsdam
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
9.3 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau |
Plauen
|
BVDG |
pořadatel: Athletenteam Vogtland
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
9.3 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding |
Görlitz
|
BVDG |
pořadatel: KG Görlitz-Zittau
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
9.3 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim |
Bad Rappenau - Heinsheim
|
BVDG |
pořadatel: TSV Heinsheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
16.3 2019 |
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo |
Bratislava
|
SZV |
pořadatel: VK KOFI Trenčín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 28
|
23.3 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. SV Empor Berlin |
Görlitz
|
BVDG |
pořadatel: KG Görlitz-Zittau
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
27.4 2019 |
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo |
Sokolov
|
ČSV |
pořadatel: SK vzpírání Sokolov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 36
|
4.5 2019 |
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo |
Brno - Obřany
|
ČSV |
pořadatel: TAK Hellas Brno
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 32
|
8.6 2019 |
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 15
|
16.6 2019 |
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo |
Košice - Ťahanovce, sídlisko
|
SZV |
pořadatel: MKVaSŠ Košice
| pravidla: SZV
| soutěžících: 24
|
28.9 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. Chemnitzer Athletenclub |
Berlin
|
BVDG |
pořadatel: Berliner TSC
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
28.9 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. Athleten-Club Suhl |
Gräfenroda
|
BVDG |
pořadatel: SV 90 Gräfenroda
| pravidla: IWF
| soutěžících: 15
|
28.9 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. SV Magstadt 1897 |
Bad Rappenau-Heinsheim
|
BVDG |
pořadatel: TSV Heinsheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
5.10 2019 |
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 36
|
5.10 2019 |
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev |
Bratislava
|
SZV |
pořadatel: VK KOFI Trenčín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 21
|
5.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt |
Mutterstadt
|
BVDG |
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
5.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. Athletenverein 1903 Speyer |
Grünstadt
|
BVDG |
pořadatel: KSV Grünstadt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
12.10 2019 |
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo |
Olomouc - Lazce
|
ČSV |
pořadatel: SPČ Olomouc
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 30
|
12.10 2019 |
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev |
Dolný Kubín - Brezovec
|
SZV |
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 20
|
12.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - TB 03 Roding vs. 1. Athletenclub 1897 Weiden |
Roding
|
BVDG |
pořadatel: TB 03 Roding
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
12.10 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. Athletenverein 1903 Speyer |
Durlach
|
BVDG |
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
12.10 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. Athletik Club 1892 Weinheim |
Roding
|
BVDG |
pořadatel: TB 03 Roding
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
12.10 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. Berliner TSC |
Obrigheim
|
BVDG |
pořadatel: SV Germania Obrigheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
12.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - SG Fortschritt Eibau vs. AC Potsdam |
Kottmar
|
BVDG |
pořadatel: SG Fortschritt Eibau
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
12.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - SV Empor Berlin vs. KG Görlitz-Zittau |
Berlin
|
BVDG |
pořadatel: SV Empor Berlin
| pravidla: IWF
| soutěžících: 11
|
12.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletenteam Vogtland vs. Athletikclub Meißen |
Rodewisch
|
BVDG |
pořadatel: Athletenteam Vogtland
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
19.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. AC Germania St. Ilgen |
Speyer
|
BVDG |
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
19.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Lörrach 1902 vs. AC 1892 Mutterstadt |
Lörrach-Haagen
|
BVDG |
pořadatel: KSV Lörrach 1902
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
26.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. KSV Grünstadt |
Pforzheim
|
BVDG |
pořadatel: SC Pforzheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
26.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletikclub Meißen vs. SG Fortschritt Eibau |
Meißen
|
BVDG |
pořadatel: Athletikclub Meißen
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
26.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - TSV Blau Weiß 65 Schwedt vs. SV Empor Berlin |
Schwedt
|
BVDG |
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
26.10 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. 1. KSV 1896 Durlach |
Obrigheim
|
BVDG |
pořadatel: SV Germania Obrigheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
26.10 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. TB 03 Roding |
Berlin
|
BVDG |
pořadatel: Berliner TSC
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
26.10 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - SSV Samswegen 1884 vs. Athletik Club 1892 Weinheim |
Samswegen
|
BVDG |
pořadatel: SSV Samswegen 1884
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
26.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. TB 03 Roding |
München
|
BVDG |
pořadatel: ESV-Freimann München
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
26.10 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - Athleten-Club Suhl vs. SV Magstadt 1897 |
Suhl
|
BVDG |
pořadatel: Athleten-Club Suhl
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
9.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - 1. Athletenclub 1897 Weiden vs. SV 90 Gräfenroda |
Weiden
|
BVDG |
pořadatel: 1. Athletenclub 1897 Weiden
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
9.11 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. AC 1892 Mutterstadt |
Speyer
|
BVDG |
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
9.11 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. SSV Samswegen 1884 |
Chemnitz
|
BVDG |
pořadatel: Chemnitzer AC
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
9.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt vs. KSV Lörrach 1902 |
Schifferstadt
|
BVDG |
pořadatel: Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 11
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. Athletenverein 1903 Speyer |
Mutterstadt
|
BVDG |
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - SG Fortschritt Eibau vs. TSV Blau Weiß 65 Schwedt |
Kottmar
|
BVDG |
pořadatel: SG Fortschritt Eibau
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. KG Görlitz-Zittau |
Potsdam
|
BVDG |
pořadatel: AC Potsdam
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - SV Empor Berlin vs. Athletenteam Vogtland |
Berlin
|
BVDG |
pořadatel: SV Empor Berlin
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - SV Magstadt 1897 vs. 1. Athletenclub 1897 Weiden |
Magstadt
|
BVDG |
pořadatel: SV Magstadt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. ESV-Freimann München |
Gräfenroda
|
BVDG |
pořadatel: SV 90 Gräfenroda
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
23.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. Athleten-Club Suhl |
Bad Rappenau-Heinsheim
|
BVDG |
pořadatel: TSV Heinsheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - SSV Samswegen 1884 vs. Berliner TSC |
Samswegen
|
BVDG |
pořadatel: SSV Samswegen 1884
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. SV Germania Obrigheim |
Mutterstadt
|
BVDG |
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
23.11 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. Chemnitzer Athletenclub |
Weinheim
|
BVDG |
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
23.11 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. TB 03 Roding |
Durlach
|
BVDG |
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach
| pravidla: IWF
| soutěžících: 14
|
30.11 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - AC Germania St. Ilgen vs. KSV Lörrach 1902 |
Leimen-St.Ilgen
|
BVDG |
pořadatel: AC Germania St. Ilgen
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
14.12 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. 1. KSV 1896 Durlach |
Berlin
|
BVDG |
pořadatel: Berliner TSC
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
14.12 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. SSV Samswegen 1884 |
Obrigheim
|
BVDG |
pořadatel: SV Germania Obrigheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
14.12 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt |
Weinheim
|
BVDG |
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|
14.12 2019 |
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. Athletenverein 1903 Speyer |
Chemnitz
|
BVDG |
pořadatel: Chemnitzer AC
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
14.12 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe A - AC Germania St. Ilgen vs. Sportclub Pforzheim |
Leimen-St.Ilgen
|
BVDG |
pořadatel: AC Germania St. Ilgen
| pravidla: IWF
| soutěžících: 12
|
14.12 2019 |
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. Athletenteam Vogtland |
Görlitz
|
BVDG |
pořadatel: KG Görlitz-Zittau
| pravidla: IWF
| soutěžících: 13
|