Soutěže v roce 2020  EWF  Dvojboj

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 5
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
12. 6
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF
26. 9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
16. 5
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
30. 5
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
12. 6
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
20. 6
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17. 10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
7. 11
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
16. 5
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Den Helder EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
25. 6
2020
European Union Cup MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
18. 8
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mládeže do 15 a 17 let LAT Ventspils EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
12. 9
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
27. 6
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 11
2020
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
18. 4
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
2. 5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
4. 10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
31. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel