Soutěže v roce 2020  ČSV  Dvojboj

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12. 6
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF
5. 9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
26. 9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
26. 9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
10. 10
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
17. 11
2020
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
5. 12
2020
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
11. 12
2020
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
12. 12
2020
44. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 12
2020
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
16. 5
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
30. 5
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
12. 6
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
20. 6
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17. 10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
7. 11
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
22. 2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
6. 6
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
6. 6
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
13. 6
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
13. 6
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
27. 6
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
27. 6
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
18. 4
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
1. 5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
4. 10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
31. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel