Následující soutěže  Dvojboj

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17. 10
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
17. 10
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
20. 10
2020
Akademické Mistrovství světa KOR Gangjin IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
24. 10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
24. 10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
24. 10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
24. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
24. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
31. 10
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Listopad 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 11
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
11. 11
2020
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let PER Lima IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
14. 11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 11
2020
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
17. 11
2020
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21. 11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 11
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
21. 11
2020
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
28. 11
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
28. 11
2020
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Prosinec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5. 12
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Den Helder EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
5. 12
2020
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
5. 12
2020
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
6. 12
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorek do 20 let CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 12
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11. 12
2020
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel