Aktuální soutěže  EWF  Pohárové soutěže  Dvojboj

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20. 5
2021
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2021 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 10
2020
XII. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF
26. 9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
26. 9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
5. 9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
4. 9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41
8. 8
2020
Přátelské utkání TAK Hellas Brno - PSE Pécs CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
8. 8
2020
3. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
20. 6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 31
14. 3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
6. 3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 62
28. 2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: MWA | pravidla: IWF
22. 2
2020
11. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
27. 1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
21. 12
2019
12. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 24
21. 12
2019
5. ročník Vánočního turnaje ve vzpírání mládeže do 20 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
21. 12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
14. 12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
13. 12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
7. 12
2019
41. Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów POL Polkowice PZPC
pořadatel: KPC Górnik Polkowice | pravidla: IWF | soutěžících: 11
7. 12
2019
3. Puchar Burmistrza Bialogardu 2019 POL Bialogard PZPC
pořadatel: AKS Białogard | pravidla: IWF
7. 12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
1. 12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
30. 11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka / TJ Slávia Ružomberok | pravidla: SZV | soutěžících: 58
16. 11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 24
16. 11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59

Nepřihlášený uživatel