Aktuální soutěže  Národní liga družstev  Dvojboj

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
26. 10
2019
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
26. 10
2019
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
26. 10
2019
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 6
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 30
29. 6
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
8. 6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
8. 6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
1. 6
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 29
1. 6
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 64
11. 5
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 18
27. 4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 24
27. 4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 15
13. 4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 25
13. 4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
30. 3
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 4. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
30. 3
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 30
30. 3
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 42
30. 3
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 32
30. 3
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
23. 3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 24
23. 3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 53

Nepřihlášený uživatel