Soutěže v roce 2020  Národní liga družstev  Dvojboj

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
15. 2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 31
22. 2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | Živé vysílání
29. 2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV
29. 2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
21. 3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
28. 3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

Červen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 6
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
6. 6
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
6. 6
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
6. 6
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
6. 6
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
13. 6
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
13. 6
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
27. 6
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
27. 6
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Září

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 9
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
26. 9
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel