Aktuální soutěže  IWF  Národní liga družstev  Dvojboj

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 11
2019
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 11
2019
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
23. 11
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2019/2020 - 1. kolo CZE Brno - Obřany SZV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: SZV
30. 11
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
16. 11
2019
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
2. 11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
26. 10
2019
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 33
26. 10
2019
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
26. 10
2019
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 28
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 69
30. 6
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 30
29. 6
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
8. 6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
8. 6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
1. 6
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 29
1. 6
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 64
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
11. 5
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 18
27. 4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 24
27. 4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 15

Nepřihlášený uživatel