Aktuální soutěže  Trojboj  RAW

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20. 10
2019
GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2019 SVK Nové Zámky GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23. 11
2019
WRPF - WEPF International Winter Cup SVK Trnava
pořadatel: Filip Stanko (z poverenia Slovak Powerlifting & WRPF Slovakia & WEPF Slovakia) | pravidla: WRPF/WEPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 11
2019
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
8. 12
2019
10. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Nezvěstice *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka
14. 12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 94
28. 9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 60
21. 9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 35
21. 9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 22
21. 9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Višňová - Víska ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 65
21. 9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: TJ Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
20. 9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
14. 9
2019
3. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 66
8. 9
2019
23. Dunajský pohár v silovém trojboji UKR Mukachevo EPF
pořadatel: UKR | pravidla: IPF | EQ+RAW
7. 9
2019
3. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 59
6. 9
2019
13th Western European Open Championships ITA Milano - San Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 134
22. 7
2019
4. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit EST Tartu IPF
pořadatel: EST | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 206
29. 6
2019
Vision Nutrition RAW 2019 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 68
4. 6
2019
7. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters SWE Helsingborg IPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 923
25. 5
2019
XPC & SPF EUROPEAN POWERLIFTING CHAMPIONSHIP 2019 SVK Čadca XPC
pořadatel: SAST / František Šuška | pravidla: XPC | EQ+RAW
4. 5
2019
Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu CZE Nový Bor WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
27. 4
2019
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe SVK Čadca - 1 AWPC-SK
pořadatel: František Šuška | pravidla: WUAP | EQ+RAW
27. 4
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 59
12. 4
2019
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom trojboji, drepe, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu SVK Lučenec *
pořadatel: Slovak Powerlifting / Pro Body & Metal Militia Lučenec | pravidla: GPC | EQ+RAW
6. 4
2019
3. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW
30. 3
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK Bardejov SAFKST
pořadatel: Hard Power Team Bardejov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
22. 3
2019
European Classic Cup 2019 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 66
22. 3
2019
Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
15. 3
2019
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 116

Nepřihlášený uživatel