Aktuální soutěže  IPF  RAW

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11. 6
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 8
2020
2. ročník Power Warriors CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy / Roman Štěpánek | pravidla: vlastní | RAW
5. 8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11. 9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12. 9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zlín ČSST
pořadatel: Iron Warriors | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
7. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sokolov ČSST
pořadatel: TJ Spartak Chodov | pravidla: IPF | RAW
19. 9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19. 9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13. 3
2020
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Oulu FPF
pořadatel: OPT | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 123
9. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 228
27. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
21. 2
2020
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Salo FPF
pořadatel: SalVo | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 258
15. 2
2020
1. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Nymburk ČSST
pořadatel: TJ Sokol Nymburk | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 56
15. 2
2020
1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
15. 2
2020
1. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
25. 1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: TurSa / TNT | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 87
14. 12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 83
30. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Jindřichův Hradec ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
29. 11
2019
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 465
16. 11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 118
15. 11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 92
2. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 36
26. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 77
12. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 94
28. 9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 60
21. 9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 22
21. 9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: TJ Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
21. 9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Višňová - Víska ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 65
21. 9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 35
20. 9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 66
14. 9
2019
3. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 66

Nepřihlášený uživatel