Aktuální soutěže  EPF

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21. 2
2020
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Salo FPF
pořadatel: SalVo | pravidla: FPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
9. 3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15. 3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 3
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
1. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Nymburk ČSST
pořadatel: TJ Sokol Nymburk | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 56
15. 2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 40
15. 2
2020
1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
15. 2
2020
1. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
8. 2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: YlöR | pravidla: FPF | EQ
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
26. 1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 15
25. 1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
25. 1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: TurSa / TNT | pravidla: FPF | RAW
14. 12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 83
7. 12
2019
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: MLC | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 91
30. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Jindřichův Hradec ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
29. 11
2019
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 465
16. 11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 118
15. 11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 92
2. 11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 36
26. 10
2019
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 32
26. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 77
16. 10
2019
Mistrovství Evropy v benčpresu juniorů, mužů, žen a masters FIN Tampere EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 269
12. 10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 94
28. 9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 60
21. 9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 22
21. 9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 35
21. 9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: TJ Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
21. 9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Višňová - Víska ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 65

Nepřihlášený uživatel