Aktuální soutěže  IWF  Extraliga družstev

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
4. 10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
10. 10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
11. 10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
21. 11
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
29. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. Athletikclub Meißen GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletenteam Vogtland vs. TSV Blau-Weiß 65 Schwedt GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
29. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. Chemnitzer AC GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. SV 90 Gräfenroda GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Berlin BVDG
pořadatel: Berliner TSC | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. SG Fortschritt Eibau GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt GER Grünstadt BVDG
pořadatel: KSV Grünstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - 1. Athletenclub 1897 Weiden vs. ESV-Freimann München GER Weiden BVDG
pořadatel: 1. Athletenclub 1897 Weiden | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. SV Germania Obrigheim GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
22. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - AC Germania St. Ilgen vs. AC 1892 Mutterstadt GER Leimen-St.Ilgen BVDG
pořadatel: AC Germania St. Ilgen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
22. 2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 29
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Lörrach 1902 vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Lörrach-Haagen BVDG
pořadatel: KSV Lörrach 1902 | pravidla: IWF | soutěžících: 11
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. SSV Samswegen 1884 GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - SV Empor Berlin vs. SG Fortschritt Eibau GER Berlin BVDG
pořadatel: SV Empor Berlin | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. AC 1892 Mutterstadt GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 14
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TB 03 Roding vs. TSV Heinsheim GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - TSV Blau-Weiß 65 Schwedt vs. AC Potsdam GER Schwedt BVDG
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletikclub Meißen vs. KG Görlitz-Zittau GER Meißen BVDG
pořadatel: Athletikclub Meißen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. Athleten-Club Suhl GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 14
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Obrigheim BVDG
pořadatel: SV Germania Obrigheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
15. 2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. Berliner TSC GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
8. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. KSV Grünstadt GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
8. 2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt vs. Sportclub Pforzheim GER Schifferstadt BVDG
pořadatel: Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Nepřihlášený uživatel