Následující soutěže  EWF

Únor 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
22. 2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
28. 2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
29. 2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV
29. 2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
6. 3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
14. 3
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
21. 3
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21. 3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
21. 3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
28. 3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28. 3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
28. 3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

Duben 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
4. 4
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
10. 4
2020
Mistrovství Plzeňského kraje ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
18. 4
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
25. 4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel